Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Зустріч з майбутніми професіями

Попри погодні примхи, з`їхалися з різних куточків Хмельниччини учні 9-11 класів та їхні батьки на день відкритих дверей до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, аби зустрітися з майбутніми професіями.Заступник директора навчального закладу Володимир Іванович Варцаба, практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент Лілія Михайлівна Дунець, педагог-організатор Анатолій Павлович Радченко, старші майстри виробничого навчання Наталія Дмитрівна Кочаток та Любов Василівна Пархомюк, майстри виробничого навчання Михайло Валентинович Наталіч, Володимир Володимирович Томусяк, Світлана Михайлівна Кушнір, Валентина Володимирівна Мирошникова, Лілія Василівна Шатковська, майстри-вихователі Світлана Едуардівна Клик та Зоя Анатоліївна Сова ознайомили гостей з училищем й умовами вступу, відповіли на численні запитання. Член Парламенту учнівського самоврядування Тетяна Нестерук розповіла про умови навчання та відпочинку учнів.

Учасники зібрання переглянули фільм про учнівські будні, відвідали кабінет і лабораторії,майстерні, спортивний та актові зали. Всім прийшовся до вподоби навчально-тренувальний центр, обладнаний сучасною інформаційно-обчислювальною технікою та засобами комунікації.

По закінченню профорієнтаційного заходу заступник директора з виховної роботи та соціального захисту В.І. Варцаба ласкаво запросив випускників шкіл до великої та дружної родини ВПУ №25 м. Хмельницького, запевнивши їх, що наш навчальний заклад – це безперечний шанс досягти успіху та добробуту в завтрашньому дні!

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов