Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Професія «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

(освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник»)

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

(освітньо-кваліфікаційний рівень «фаховий молодший бакалавр»)

Напрям підготовки                                                        «Документознавство та
інформаційна діяльність»

Галузь знань                                                                  0201 Культура

Спеціальність                                                                5.02010501 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітньо-кваліфікаційний рівень                                фаховий молодший бакалавр

Кваліфікація                                                                   організатор діловодства

ВПУ №25 здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» до професійної діяльності з організації і забезпечення діловодства, документаційного та інформаційного обслуговування управлінської діяльності, для роботи у виробничих і невиробничих сферах, на підприємствах різних галузей, в організаціях, установах усіх форм власності, науково-дослідних інститутах, державних архівах, комерційних і інших структурах на первинних посадах:

  • інспектора служби діловодства документаційного та інформаційного забезпечення управління;
  • архіваріуса;
  • діловода;
  • секретаря;
  • діловода адміністративного апарату;
  • інспектора з кадрів.

За спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» здійснюється ступенева підготовка навчання, яка передбачає оволодіння професією «Секретар керівника. Оператор комп’ютерного набору» (на першому курсі) та за умови успішного закінчення навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «фаховий молодший бакалавр».
Освітньо-кваліфікаційна характеристика підготовки діловодів передбачає, що майбутній фахівець повинен розробляти, впроваджувати та забезпечувати функціонування єдиного в організації технологічного процесу документування та роботи з документною інформацією, використовуючи сучасні автоматизовані технології (складання, опрацювання й оформлення документів, їх реєстрація, облік руху, контроль виконання, довідково-інформаційна робота, зберігання документів тощо). Діловоди також можуть брати участь у постановці завдань проектування, експлуатації та вдосконалення новітніх інформаційних технологій, актуалізації баз і банків даних, що створюються із застосуванням комп’ютерної техніки.
Випускники за означеною спеціальністю зорієнтовані на роботу в державних органах управління, інформаційних агентствах та інформаційно-аналітичних службах, у центрах науково-технічної інформації, стандартизації та сертифікації; патентних та маркетингових підрозділах підприємств та науково-освітніх установах, в адміністративних, кадрових та діловодних службах державних і комерційних організацій; у сфері засобів масової інформації, рекламних та консалтингових фірмах, управління документального забезпечення фінансових та банківських структур, архівних підрозділах підприємств, організацій, установ, об’єднань різного профілю та форм власності відповідно до галузевого стандарту вищої освіти України.

По закінченні навчання учням видається диплом кваліфікованого робітника та диплом молодшого спеціаліста.

Зарахування до навчального закладу на робітничу професію за даною спеціальністю можливе БЕЗ СЕРТИФІКАТУ УЦОЯО.

Професія «Секретар керівника. Оператор комп’ютерного набору» 
Сертифікат про акредитацію (серія НД-І №2341169) відповідно до рішення ДАК від 24 червня 2010р. протокол №84 (наказ МОН України від 14.07.2010р. №1850-Л) – термін дії сертифіката до 01 липня 2015р.

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – Ліцензія (серія АВ №552386) – строк дії ліцензії 24.06.2010р. – 01.07.2015р.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов