Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

17_0

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Гуртожиток

Гуртожиток вищого професійно-технічного навчального закладу – це простір, де молодь готується до життя і повноцінно живе ним. В навчальному закладі добре розуміють: створення в гуртожитку необхідних побутових умов самими учнями – найважливіша передумова розвитку самостійності, хазяйновитості, трудового і морального виховання молоді. Тому вся діяльність вихователів гуртожитку будується так, щоб сприяти становленню особистості як творця власного життя, гармонізації взаємин між учнями і педагогами, училищем і родиною.

Естетичне оформлення житлових кімнат у гуртожитку

Одним із пріоритетних напрямків роботи в учнівському гуртожитку – є створення добрих матеріально-побутових умов для тих, що проживають, при активній участі самих учнів. Подібна участь сприяє формуванню у юнаків і дівчат потреби виявити свої ціннісні установки й орієнтації в сфері господарсько-побутової праці, підвищення їхньої культури як під час навчання, так і в майбутньому сімейному житті.

Середовище учнівського гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття , життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє здоров’я, вчинки, з іншого, учнівська громада гуртожитку формує в учня колективізм, надає досвід співіснування в колективі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації майбутнього робітника.

Звісно, не менш вагомим чинником, ніж навчально-виховний процес, який зумовлює підготовку кваліфікованих робітників, виховання розвиненої, свідомої особистості, є забезпечення належних соціально-побутових умов проживання, навчання, змістовного відпочинку і дозвілля учнів у гуртожитках.

Переважна більшість учнів, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах – іногородні. Без сумніву для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою.

Добре обладнане, затишне житло має велике значення для збереження здоров’я і працездатності людини, для її відпочинку.

Збереження житлового фонду залежить від самих мешканців. У приміщенні, в якому ми живемо, завжди має бути чисто, тепло і світло. Якщо житло не провітрюється, якщо в ньому брудно, холодно або дуже задушливо, темно, людина втрачає працездатність, спокійний сон. Бруд і нечисте повітря в кімнаті часто є причиною різних захворювань.

Кожен предмет обстановки, кожна річ, якою користуються мешканці повинні мати постійне місце. Якщо в кімнаті чисто, зручно і красиво розміщені меблі та інші предмети побуту, вона справляє приємне      враження, про неї говорять – затишна кімната.

Газета училища

Календар

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов