Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Навчально-тренувальний центр на базі 11-ти класів

Інноваційні технології підготовки фахівців – це запорука конкурентоспроможності випускників, де основним завданням є формування уміння працювати в команді, проектного мислення і аналітичних здібностей, толерантності і здатності до самонавчання, що забезпечує успішність професійного і кар’єрного росту студентської молоді.

Навчально-тренувальна фірма – це модель діючого підприємства, має всі ознаки реального підприємства: структурні підрозділи, працівників, комунікації, зовнішні зв’язки. Основний принцип навчання в НТФ – «виконуючи роботу, я вчуся».
НТФ – це модель діючої фірми з усіма її структурними підрозділами та атрибутами, взаємодіє з такими ж навчально-тренувальними фірмами в інших містах України і за кордоном. Фірма має назву, свій логотип, свій розрахунковий рахунок в банку, свою продукцію і штат працівників.
НТФ імітують роботу діючого комерційного підприємства, укладають між собою контракти, мають свою банківську систему, підтримують постійний зв’язок з центрами зайнятості, співпрацюють з навчальними фірмами інших країн. Це має свої переваги, тому що забезпечується найбільш тісний зв’язок між теоретичним та практичним навчанням.

Порівняно з іншими формами професійної освіти, НТФ дає можливість працювати відповідно до реальної виробничої діяльності, допомагати встановленню ділових стосунків між фірмами та формувати професійні навички, працювати більш продуктивно, особливо у сфері купівлі-продажу. Підкреслимо, що робота в тренувальній фірмі відповідає реальним вимогам комерційного підприємства і відбиває повний механізм його фінансово-господарської діяльності.
Отже, основний дидактичний принцип технології навчання в умовах НТФ можна визначити так:

  • учні – це співробітники фірми, які навчаються на конкретних робочих місцях, реальних завданнях;
  • викладачі – це інструктори, консультанти.

Для навчального процесу, запровадженого в НТФ, характерні такі риси:

  • учні навчаються і працюють відповідно до реальної виробничої діяльності;
  • учні особисто допомагають встановити «ділові відносини» з іншими навчальними фірмами;
  • професійні навички формуються в умовах «діючого підприємства» (цей процес здійснюється досить продуктивно, особливо у сфері купівлі-продажу);
  • учні знайомляться як із загальновідомими, так і новітніми методами діяльності у певних галузях виробництва;
  • у всіх відділах навчально-тренувальної фірми учні самостійно оволодівають спеціальними операціями безпосередньо на робочих місцях;
  • зміст навчання у НТФ передбачає також набуття досвіду роботи в колективі, формування уміння попереджувати (або ліквідувати) конфлікти, приймати необхідні рішення тощо;
  • широке використання сучасної інформаційно-обчислювальної техніки та засобів комунікації тощо.

Особливе місце в навчальному процесі НТФ займають ярмарки. Ярмарки навчально-тренувальної фірми – це форма багатогранного відтворення механізму ринкової економіки та нова ефективна форма організації навчального процесу, практичного навчання учнів. На ярмарку НТФ учні мають змогу продемонструвати набуті знання зі спеціальності, навики роботи з офісною технікою, комунікативні здібності, уміння працювати колективно.

Проведення всеукраїнських та міжнародних ярмарків – це окремий важливий аспект підготовки фахівців комерційної справи в умовах навчально-тренувальної фірми. Цей навчальний захід проводиться в одному з міст України за участі українських та зарубіжних НТФ і є масштабною перевіркою практичних знань і навичок учнів в умовах реального часу. Навчально-тренувальна фірма Хмельницького ВПУ №25 «Проскурів» багато разів брала участь у всеукраїнських та міжнародних ярмарках у різних містах України.

Сучасній молоді для успішного оволодіння професією необхідний високий рівень викладання спеціальних дисциплін, що і забезпечує кадровий потенціал. Більшість викладачів має вищу категорію і досвід роботи в торговельних підприємствах. Викладацький склад дає можливість оволодівати знаннями і уміннями з організації торгівлі, з комерційної діяльності, менеджменту та маркетингу, товарознавство дає можливість досліджувати асортимент товарів, проводити товарознавчу експертизу товарів.

Газета училища

Календар

Жовтень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов