Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Адміністрація училища

Управлінська структура

В училищі створений міцний управлінський блок у складі директора, його заступників (з навчально-виробничої роботи, з виховної роботи), головного бухгалтера, методистів, старших майстрів, помічника з адміністративно-господарської роботи.

 

тел. (0382) 63-01-44

e-mail: zagika@i.ua

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Загіка Олена Олегівна – директор училища, кандидат педагогічних наук. Має вищу кваліфікаційну категорію, кваліфікаційний рівень магістра, педагогічне звання «Викладач методист». Прихильниця демократичних і гуманістичних принципів управління, користується повагою в колективі і серед учнів. 

Основні публікації

 

Кожен із заступників – неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, організаторськими здібностями, віковим цензом. Але є щось, що об’єднує їх, – це повага до підлеглих, любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, відданість справі. 

 

 

тел. (0382) 61-08-54

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Кочаток Наталя Дмитрівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, має педагогічне звання «викладач-методист». Атестована на відповідність займаній посаді у 2017 році.

 

 

тел. (067) 767-46-90

e-mail: natali-obertuk@ukr.net

Обертюк Наталія Іванівна – заступник директора з виховної роботи. Вища педагогічна освіта, кваліфікаційний рівень магістр, викладач педагогіки. Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання “вихователь-методист”. Умілий організатор учнівського колективу, людина з кращими особистісними якостями: моральність, порядність, людяність.

 

тел. (0382) 61-08-54

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Шатковська Лілія Василівна – методист професійної підготовки, викладач спецдисциплін. Має вищу кваліфікаційну категорію викладача, педагогічне звання «старший викладач», вища кваліфікаційна категорія методиста. Атестована на відповідність займаній посаді у 2020 році.

 

 

тел. (0382) 61-08-54

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Чуняк Сергій Олександровичметодист з виховної роботи, організовує виховну роботу в навчальному закладі та гуртожитку спрямовану на формування здорового способу життя. Уміє організувати учнівський колектив на проведення різних виховних заходів спрямованих на виховання особистісних якостей учнів (цілеспрямованість, бажання навчатись, вести здоровий спосіб життя).

 

 

no images were found

тел. (0382) 61-01-90

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Власова Світлана Василівна – помічник директора з адміністративно-господарської діяльності.

 

тел. (0382) 63-03-11

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Чуняк Ольга Валеріївна – головний бухгалтер училища. Має вищу освіту з обліку і аудиту, кваліфікаційний рівень магістра. Молодий, проте вже досвідчений фахівець, який уміло координує роботу з фінансового забезпечення навчального закладу.

 

Пархомюк Любов Василівна – старший майстер, викладач-спеціаліст вищої категорії, має вищу освіту. Атестована на відповідність займаній посаді у 2017р.

 

Томчук Оксана Сергіївна – старший майстер, викладач-спеціаліст вищої категорії, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 

Керівники училища добре обізнані з основами наукового управління, педагогіки та психології, педагогічно компетентні, розуміють вимоги, закладені в кваліфікаційних характеристиках, уміють підтримати передові починання працівників училища, добре обізнані із законодавством, дотримуються його, володіють знаннями в галузі господарської та фінансової діяльності, мають талант організатора.

Газета училища

Календар

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов