Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Зустріч у рідному училищі

Олексій Рашидович Ерматов після закінчення Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Хмельницького району вступив до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького для здобуття робітничої кваліфікації електромонтер з ремонту та обслуговування електро-устаткування. Хлопець гарно навчався, приймав активну участь у громадському житті. Після закінчення навчального закладу у 2012 році Олексій був призваний до лав Збройних Сил України. Нині він проходить службу в одній з військових частин, яка дислокується у Хмельницькому на посаді начальника електростанції. Відважний воїн разом з своїми бойовими побратимами брав активну участь у бойових діях в зоні АТО на Сході України.

Нещодавно Олексій Ерматов побував в рідному училищі. Зустрівся з своїми наставниками – майстрами виробничого навчання Любов’ю Пархомюк та Володимиром Томусяком, викладачами, учнями майбутніми електромонтерами з ремонту та обслуговування електроустаткування. Він розповів про фронтові будні на Сході України, про справжніх синів свого народу, палких патріотів, безстрашних воїнів, які захищають суверенітет і Незалежність України.

  • Мені приємно, що такі патріоти зростають у нашому училищі, адже нашою головною метою було й залишається й надалі – дати вихованцям якісну освіту і виховувати справжніх патріотів України, – каже директор Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов