Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Зустріч у рідному училищі

Олексій Рашидович Ерматов після закінчення Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Хмельницького району вступив до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького для здобуття робітничої кваліфікації електромонтер з ремонту та обслуговування електро-устаткування. Хлопець гарно навчався, приймав активну участь у громадському житті. Після закінчення навчального закладу у 2012 році Олексій був призваний до лав Збройних Сил України. Нині він проходить службу в одній з військових частин, яка дислокується у Хмельницькому на посаді начальника електростанції. Відважний воїн разом з своїми бойовими побратимами брав активну участь у бойових діях в зоні АТО на Сході України.

Нещодавно Олексій Ерматов побував в рідному училищі. Зустрівся з своїми наставниками – майстрами виробничого навчання Любов’ю Пархомюк та Володимиром Томусяком, викладачами, учнями майбутніми електромонтерами з ремонту та обслуговування електроустаткування. Він розповів про фронтові будні на Сході України, про справжніх синів свого народу, палких патріотів, безстрашних воїнів, які захищають суверенітет і Незалежність України.

  • Мені приємно, що такі патріоти зростають у нашому училищі, адже нашою головною метою було й залишається й надалі – дати вихованцям якісну освіту і виховувати справжніх патріотів України, – каже директор Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов