Завантажується ... Завантажується ...

За результатами і честь

Спорт

На спортивній базі Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького відбувся п’ятий вид міської спартакіади серед учнів закладів профтехосвіти обласного центру з волейболу. Силами мірялися представники професійно-технічних навчальних закладів міста. Загалом, в спартакіаді взяли участь шість команд юнаків та чотири – дівчат.

Керівник фізвиховання ВПУ №25 м.Хмельницького Віктор Окарський зауважив, що цьогорічні змагання були дуже напруженими. Його команді юнаків нелегко довелося виборювати перше місце серед команд ВПУ №11 та Центру професійно-технічної освіти сфери послуг, які відповідно завоювали друге та третє місця. Серед дівчат першість дісталася команді професійного ліцею, друге та третє вибороли спортсменки центру професійно-технічної освіти сфери послуг та Вищого професійного училища №25.

До слова, захід пройшов на доволі високому методичному рівні, за що варто подякувати його господарям. Переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами.