Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

З ініціативи республіканців

Майже чотири роки промайнуло, як у Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького з ініціативи педагога-організатора Анатолія Павловича Радченка вперше в історії навчального закладу було створено учнівський актив-республіку «Майбуття Поділля» та обрано учнівського Президента, затверджено комітети, визначено їх функції, створено учнівську газету «25 плюс», прийнято нормативно-методичні документи учнівського самоврядування, розроблені відповідно до статуту.

За короткий час чимало вдалося зробити республіканцям. В першу чергу, стали більше уваги приділяти організації навчального процесу. В училищі є гарна традиція – за результатами семестрів вітати лідерів, кращих у навчанні, які є прикладом для учнів, взірцем у прагненні досягти найкращої майстерності в обраній професії, вносять значний внесок у зміцнення авторитету училища.

Учнівське самоврядування навчального закладу, його героїко-патріотичний комітет, організовує своїх колег на шефську опіку ветеранів війни і праці геріатричного пансіонату. До слова, волонтерський рух тут об’єднує 120 учнів. Волонтери часті гості серед людей похилого віку. Вони не обмежуються спілкуванням з сивочолими, надання допомоги в побуті, концертними програмами, але й часто організовують для них подарунки. Вони часті гості і в обласному притулку для дітей.
В святкуванні Дня працівників освіти інженерно-педагогічний колектив, учні радо вітали ветеранів підшефного пансіонату у стінах училища, які брали участь у святковому заході, оглянули різноманітні квіткові композиції, представленні учнями усіх груп навчального закладу на конкурс квітів «Щедра осінь».

Міська організація ветеранів війни і праці, особисто її голова Мунір Мухамедович Садиков вдячний юним друзям за підтримку ветеранів, відзначив їхні зусилля почесною грамотою.

З ініціативи республіканців, учнівського президента Оксани Шатковської до визначних подій нашої держави в училищі влаштовуються конкурси, вечори, виховні години. На уроках пам’яті, присвячених Дню Перемоги, беруть участь ветеран війни, кавалер 4х медалей «За відвагу» Григорій Сергійович Атаманюк, учасники війни, блокадниці Ленінграду, голова ради ветеранів війни та праці геріатричного пансіонату Наталія Панасівна Голубєва та керівник клубу «Бойова подруга» обласної організації ветеранів війни та праці Діна Тимофіївна Починок, а також фронтова медсестра, ветеран праці з 68-річним трудовим стажем, працівниця училища Ганна Петрівна Цвєткова. Стало доброю традицією до дня визволення Хмельницького від німецько-фашистських загарбників на спортивній базі училища проводити тенісний турнір серед учнів загальноосвітніх закладів та профтехосвіти області на приз учасників Проскурівського підпілля «Нескорена молодість». З великим інтересом учні слухають виступи ліквідатора наслідків Чорнобильської трагедії, майстра виробничого навчання Володимира Володимировича Томусяка, та воїна-інтернаціоналіста, заступника директора училища Олександра Володимировича Іщенка.

В училищі традиційні аукціони з розпродажу кращих робіт педагогів, майбутніх живописців, дизайнерів, а отримані кошти перераховуються на лікування онкохворих дітей. Серед активних юних меценатів, котрі збирають кошти на лікування дітей на цукровий діабет, члени учнівської республіки Юля Сисак, Максим Павлюк та Оксана Глега.

– В учнівському самоврядуванні ми маємо можливість самореалізуватись, бути відповідальними в розв’язанні важливих проблем училищного життя, – підкреслила Юля Сисак.

Учнівська газета «25 плюс» (редактор Анна Трембач) – одна з кращих не тільки в регіоні, а й далеко за його межами. Свідчення цього – нагорода Національної спілки журналістів України та Національної академії педагогічних наук України – Диплом лауреата ХІІІ національного конкурсу шкільних газет

– Мені приємно, що наш учнівський актив кращий в області, – зазначив директор училища, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк. До слова Олег Олександрович чимало зробив для становлення та розвитку учнівського самоврядування, ним, зокрема, вибудувано струнку й цілісну його систему.

Учнівський Президент, парламент не зупиняються на досягнутому, а постійно вдосконалюють свою діяльність. Зокрема, запропонували дирекції облаштувати в училищі місцеву радіостудію. Для профілактики правопорушень серед учнів навчального закладу, захисту їх прав та інтересів, з ініціативи республіканців нещодавно затверджено положення про комітет захисту честі та гідності учнів та обрано його в складі 9 чоловік.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов