Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Ярмарок за участю майбутніх підприємців

Днями на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму з метою удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку проведено ХІІ Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм. У заході взяли участь кращі вищі професійно-технічні навчальні заклади та виші першого рівня акредитації, члени Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь» з Вінницької, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей та міста Києва.

Хмельниччину на Всеукраїнському ярмарку представляла навчально-тренувальна фірма «Проскурів» вищого професійного училища №25 обласного центру. У навчальному закладі постійно удосконалюється організація підготовки фахівців для підприємницької діяльності, впроваджують інноваційні технології, зміцнюється навчально-матеріальний арсенал. Тому його випускники на ринку праці користуються особливим попитом. Вони достатньо професійно можуть здійснювати комерційну діяльність, працювати операторами комп’ютерного набору, агентами з постачання, декораторами вітрин, діловодами, комерсантами.

На ярмарку у Львові вихованці продемонстрували ґрунтовні знання, досконале володіння практичними навичками обраної професії. З великим інтересом спостерігали його учасники, як хмельничани пропагували вироби ЗАТ «Хмельницької макаронної фабрики» та власні вироби майбутніх фахівців-дизайнерів, живописців та їх наставників, ділилися досвідом роботи тощо.

Родзинкою презентації команди ВПУ№25 став флешмоб, в якому взяли участь учні училища. Завдячуючи вихованцям училища Вадиму Акімову, Андрію Горному, Віктору Музичуку, Насті Іванішиній, Наталі Григор’євій та їхнім наставникам – заступнику директора навчального закладу Олені Загіці, інженерно-педагогічним працівникам Наталії Салабай, Оксані Присяжнюк, Світлані Дячок та іншим навчально-тренувальна фірма «Проскурів» визнана на Всеукраїнському ярмарку однією з кращих. Директора училища Олега Гаврилюка відзначено подякою Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь», а навчальний заклад нагороджено за активне просування брендів українських товаровиробників та вдалу організаторську рекламну кампанію під час проведення ярмарку грамотою Львівської торгово-промислової палати.

 

Прес-служба ВПУ №25.

Львів-Хмельницький.

На фото: під час ярмарку.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов