Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Ярмарок професій

Минулої п’ятниці, 18 листопада цього року, у Палаці творчості дітей та юнацтва обласного центру відбувся ярмарок професій (інтерактивних заходів «Подорож у світ професій» для учнів випускних  класів загальноосвітніх шкіл міста Хмельницького та Хмельницького району).

Організатори заходу Хмельницький  міський та районний центри зайнятості. Мета ярмарку – сприяння професійному самовизначенню, формування психологічної готовності та відповідального ставлення школярів до вибору професії, інформування учнівської молоді про актуальні професії та шляхи їх набуття в професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

На ярмарку його учасники мали можливість ознайомитись з начальними закладами, з умовами прийому до них, переліком професій, які вони готують. До слова, під час вищезазначеного заходу презентували свої освітні послуги представники професійно-технічних та вищих навчальних закладах області.

Активну участь в ярмарку взяли інженерно-педагогічні працівники та учні Вищого професійного училища № 25 м.Хмельницького. Зокрема, заступник директора з виховної роботи  та соціального захисту Володимир Іванович Варцаба, майстер виробничого навчання Любов Анатоліївна Шаля та їх вихованці. Вони організували виставку робіт учнів з живопису, яка дуже сподобалась учасникам зібрання, провели майстер-класи, в яких прийняли участь учні випускних класів та їх батьки. А вихованка навчального закладу з групи № 31 Борейко Ілона, майбутній живописець намалювала портрети усіх бажаючих учасників зібрання, які звернулись до неї з цього приводу.

Цікавились учні випускних класів й іншими професіями, які готує ВПУ № 25 м.Хмельницького. Такими, як електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар з ремонту автомобілів,  фахівців з діловодства та комерційної діяльності тощо, які користуються великим попитом на ринку праці.

Для детальнішого ознайомлення з училищем його працівники запросили учнів випускних класів, їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться у навчальному закладі 17 грудня 2016 року об 11-00 годині.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов