Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Відкрито кіноклуб

В рамках проекту клубів за інтересами на початку лютого нинішнього року в бібліотеці  Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького відбулося відкриття кіноклубу «25Кадр». Ініціаторами створення якого стала творча група у складі представників учнівської ради,профкому, ради гуртожитку. Модератори клубу – учні Юрій Навроцький і Ольга Мельник. Організаційний комітет очолили вихователь гуртожитку Анастасія Валеріївна Вигоняйло та учень Богдан Вишневський.

Це ще один  крок у розвитку бібліотеки і використання нею різноманітних сучасних форм діяльності, аби сучасна бібліотека стала актуальною для читачів та їх потреб.

Завдяки діяльності  клубу відбуваються зустрічі шанувальників кіномистецтва для перегляду й колективного обговорення шедеврів світового та документального кіно, науково-популярних фільмів, телевізійних програм. Сценарій засідання кіноклубу включає три традиційні форми дії: теоретичну частину(анонс), перегляд фільму (програми) і його обговорення.  Кіноклуб – не лише можливість подивитися фільм (програму), але це дискусійний центр, місце куди приходять, аби приєднатися до відкритих дискусій, до ідеї свободи самовираження, обміну думками і вирішити проблеми, які з цим пов’язані.

Першою картиною, яка відкрила роботу клубу, стала стрічка «Щоденник пам’яті». Романтична історія кохання сільського хлопця та дівчини з міста, які зустрічаються у літку, в своїй юності і закохуються один в одного. Але батьки дівчини Еллі проти кохання їхньої єдиної доньки з сільським хлопцем та розлучають їх… Показ фільму був присвячений  дню Святого Валентина.

-Клуб відкритий не тільки для учнів училища, кіноманів,а для усіх бажаючих. На усі покази якого вхід вільний,- говорить його керівник, бібліотекар навчального закладу Людмила Іонівна Романова.

Щиро завдячують ініціаторам клубу директор навчального закладу, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Олександрович Гаврилюк та голова профкому Наталія Сергіївна Салабай.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов