Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

У родинному колі

Незважаючи на непросту тему, яка мала б обговорюватись в дискусійному клубі «Істина», учні із задоволенням завітали до бібліотеки ВПУ №25. Цікаве питання постало перед клубівцями:  «Людські цінності, які не зникнуть ніколи».  На них не вплинуть історичні кризи, ці цінності народжені, щоб жити вічно. Є така тонка і ніжна, сильна і мужня, недоторканна і незламна річ – людська гідність.

Учням були запропоновані  слова відомої у всьому світі жінки  –  Матері Терези. «Життя – це можливість. Скористайся нею. Життя – це краса. Захопися нею. Життя – це мрія. Здійсни її. Життя – це виклик. Прийми його. Життя – це обов’язок твій насущний. Виконай його. Життя – це гра. Стань гравцем. Життя – це багатство. Не розтринькай його. Життя – це надбання. Борони його. Життя – це кохання. Насолодися ним сповна. Життя – це таємниця. Пізнай її. Життя – це долина сліз. Здолай усе. Життя – це пісня. Доспівай її до кінця. Життя – це боротьба. Стань борцем. Життя – це безодня невідомого. Ступи в неї без страху. Життя – це удача. Шукай цю мить. Життя стане чудовим – не змарнуй його. Це твоє життя – виборюй його!»

 

У цих словах глибокий зміст. Замислитися над своїм життям та подбати про своє майбутнє – важливо для кожного члена клубу «Істина». Подумати над непростим питанням змусили і два надзвичайно зворушливі відеоролики. Наостанок всі бажаючі висловили свої міркування з питання: «Що значить прожити життя гідно?»

Дрозд В. «Прожити життя гідно – означає прожити його з любов’ю до себе  та оточуючих, повагою до батьків, бути достойним, милосердним, не втрачати своє Совісті».

Бистрицький П. «Гідно прожити життя – це досягти певних цілей у житті, цінувати життя, бути чесним та милосердним».

Музичук В. «Не забувати, з чого ти починав свою життєву дорогу, того, хто тобі допоміг у житті. Бути гідним – значить допомагати тим, хто цього нібито  не заслуговує,  і завжди бути чесним і порядним».

Ткачук  Д.  «Прожити гідно – це кожен день дякувати батькам за те, що я живу, поважати і цінувати до кінця життя. Знайти свою правильну дорогу життя і гідно нею йти».

Обертюк Н.І,

вихователь гуртожитку.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов