Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Цифрова грамотність

З 1 по 30 листопада 2021 року працівники та здобувачі освіти ВПУ № 25 м. Хмельницького долучитися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності».

В рамках цього місячника було проведено:

  1. З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу класними керівниками проведено ознайомлення з платформами Дія.Цифрова освіта, Всеукраїнська Школа Онлайн та бесіди з переглядом освітніх серіалів, які пропонує сайт diia.gov.ua: «Основи кібергігієни», «Обережно! Кібершахраї», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».
  2. З метою осучаснення уроків, поглиблення та вдосконалення навичок педагогів при організації інтерактивного дистанційного навчання методистом професійної підготовки проведено тренінги для педагогічних працівників: «Можливості низки онлайн-застосунків, сервісів та програм для використання в освітньому процесі». На тренінгах було розглянуто сучасні діджитал-інструменти та сервіси «Canva», «Crello», LearningApps, Quzizz, Classtime, WordWall для створення інфографіки, анімаційних роликів, тестів, ігор, вікторин, опитувань, відеозавдань; інтерактивних презентацій, книг, плакатів, робочих аркушів, карт пам’яті; віртуальних дошок та середовищ для спільної роботи; вебсторінок та колекцій матеріалів.
  3. 9 педагогічних працівників, з них 4 управлінців пройшли курс з підвищення цифрових компетентностей викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти в рамках проекту “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”.
  4. Працівники закладу, педагоги та здобувачі освіти склали Цифрограм – тест на цифрову грамотність. В результаті маємо: зареєструвались та отримали сертифікати, що підтверджують цифрову грамотність на середньому та високому рівні 175 здобувачів освіти та 59 працівників закладу, з них 50 педагогічних.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов