Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Семінар

15 травня на базі училища пройшов семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямком суспільно-гуманітарних дисциплін.

Чотири роки поспіль викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін училища проводять предметні тижні, які мають краєзнавче та народознавче спрямування. Заходи такого типу спрямовані на популяризацію наших звичаїв, традицій, ознайомлення з визначними місцями нашого краю, життям та діяльністю відомих українців, їхні досягнення як в Україні, так і за її межами, мотивацію вивчення та дослідження Хмельниччини: традиції, історичних заповідників та цікавих місць, які мають багату та захоплюючу історію. На семінарі методист загальноосвітньої підготовки – Мар’янич Т.Г. поділилась досвідом роботи в організації та проведенні таких тижнів.  Наголосила на тому, що спонукає викладачів до пошуку нових підходів проведення суспільно-гуманітарного тижня:

  • зацікавлення учнів (активність зростає, заходи набувають масового характеру)
  • тісно пов’язуючи заходи з предметами суспільно-гуманітарних дисциплін, уникаємо шаблонності в ознайомленні учнів з життям і творчістю письменників, істориків, митців, політичних діячів, науковців.
  • дослідницько-пошукова робота спонукає учнів до креативного мислення, творчого підходу до пошуку матеріалів та донесення його до своїх одногрупників, слухачів
  • виховуються естетичні смаки, розкриваються артистичні здібності, таланти (прочитати з емоціями текст, вірш, повідомлення)

Все це формує і плекає любов до Батьківщини. Але, щоб це не звучало голословно і не конкретно, то педагоги вирішили розпочати з пізнання рідного краю і спонукати учнів пильніше придивитись до своєї малої батьківщини, щоб відкрити її красу і неповторність спочатку для себе, а потім ознайомити своїх однокурсників, загалом всіх учнів навчального закладу з історичними пам’ятками, легендами, повір’ями, історією походження назв міст і сіл Хмельниччини, а найголовніше – з життям та діяльністю тих людей, що народились чи жили в нашому краї і так прислужилися своєму народові, прославили його, що і самі стали відомими не лише в Україні, а й далеко за її межами.

 Після семінару слухачі курсів дякували за змістовну розповідь, зацікавились матеріалами, які наші викладачі використовували в своїх заходах.

Мар’янич Т.Г.

Газета училища

Календар

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов