Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Республіка здорових та амбітних!

 

Твоє здоров’я у твоїх руках –
Це запорука радості людини.
Про це ти завжди пам’ятай
І бережи здоров’я щохвилини!


14 квітня в обласному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» серед учнів ПТНЗ взяла участь команда ВПУ №25 «Ми – республіка здорових і амбітних», яка із завданням популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед молоді справились на «відмінно».

  

 

 


Треба віддати належне колективу випускної 37-ї групи, її старості Вікторії Юзіковій та майстру-вихователю С.Е. Клик, які за короткий термін підготували цікаву виховну годину «Геть паління! Ми за здорове покоління!». На основі цієї години будувалося основне дійство як літературно-музично-спортивна композиція.

До вступної частини виступу команди з фактажем щодо стану здоров’я сучасної молоді досить органічно вплелись пісня «Палала» (автор С.Кравчук) у виконанні Б. Гаврюшиної та вірш «Я – сигарета», який майстерно продекламувала Л. Снігур.

Справжнім «медбратом» виявився третьокурсник А. Косар.

А яким жалюгідним виглядав курець у виконанні артистичної В.Юзікової!

А «лікар» М. Рудик констатувала рак легенів у курця, підтвердивши цей жахливий діагноз промовистим плакатом з рентген-знімком і справжнім великим раком поміж ребер на всю плівку. До такого плаката ні написи, ні коментарі не потрібні – і так вражає!

На репризи команди глядачі відповідали сміхом та оплесками. Учнями яскраво були обіграні теми: поспіх на похороні Цигарки, антипропаганда куріння, що виглядає як пропаганда, «парламентські фокуси», лікарі-курці й таке інше. Вразили й гімнастичні вправи І. Тринадцятко на похороні Цигарки як альтернатива шкідливим звичкам, і показ моделей (костюми виконані власноруч з підручних матеріалів)…


Усі члени команди наче хотіли сказати своїм виступом, що вони підписуються під кожним словом на користь здоров’я. Ми ж прийшли в цей світ не для того, щоб стати рабами цигарки? Тож хіба не варто вчитись і кохати, мріяти і творити заради щастя нашого й наступних поколінь, заради процвітання рідної України?

Газета училища

Дошка оголошень

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов