Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Радилися активісти учнівського самоврядування

Днями у Вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького відбулося засідання Учнівської Прибузької республіки «Майбуття Поділля». На якому розглянуто чимало важливих питань з життя учнівського самоврядування. Зокрема,обрано двох віце-президентів. Ними стали учениці Софія Ланцова з 11 ої групи та Сніжана Кочубей з 13ої. Затверджено план роботи учнівського самоврядування на II семестр 2014-2015 навчального року, визначені комітети, зокрема:

– суд честі;

– комітет захисту екології, природи та здоров’я учнів;

– героїко-патріотичний комітет;

– комітет культурно-масової роботи;

– комітет спортивно-масової роботи;

– санітарно-господарчий комітет;

– побутовий комітет.

До слова, комітети одразу ж взялися за вирішення важливих справ, які хвилюють республіканців – більше уваги приділяти організації навчального процесу, бути взірцем у прагненні досягти найкращої майстерності в обраній професії, брати активну участь у різних заходах, які проводяться в навчальному закладі тощо. Приміром, комітет захисту екології, природи та здоров’я учнів запропонував учням першого курсу провести виховну годину на тему «Геть куріння, ми здорове покоління!»

А героїко-патріотичний комітет з нагоди Дня Святого Миколая вніс пропозицію всім учням взяти участь у благодійній акції «Книгарня для малечі». Під час неї буде проводитися збір книжечок для вихованців дитячих будинків. А комітет культурно-масової роботи організував конкурс «Новорічний маскарад» та поштові привітання.

Ірина Худецька,

член гуртка «Юний журналіст»

Газета училища

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов