Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Презентація перспективних та сучасних професій у ВПУ №25

У суботу, 26 березня 2011 р., у ВПУ №25 м. Хмельницького відбулась Презентація перспективних та сучасних професій. У профорієнтаційному заході взяли участь біля 100 абітурієнтів разом зі своїми батьками. Вони познайомились з нашим училищем, що має добрі багаторічні традиції і пропонує навчання за сучасними нетрадиційними технологіями навчання.

Перед гостями виступила заступник директора училища з навчально-виробничої роботи Загіка Олена Олегівна. Вона розповіла про вище професійне училище № 25 м.Хмельницького – флагман профтехосвіти 2008 та 2009 р., умови навчання у ньому та професії, які можуть отримати цьогорічні вступники.

Олена Олегівна зазначила, що навчання в училищі безплатне, учні отримують стипендію, приїжджим надається гуртожиток, працює їдальня.

В училищі є добре обладнані майстерні, лабораторії та навчальні кабінети, висококваліфіковані викладачі та досвідчені майстри виробничого навчання.

По закінченні навчання (після 9 класу) випускники отримують атестат про повну загальну середню освіту; диплом; досвід й трудовий стаж 3 роки.

Гості переглянули відеофільм про Вище професійне училище №25.

Заступник директора з виховної роботи та соціального захисту Варцаба Володимир Іванович цікаво розповів гостям про те, що в училищі працюють безплатні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, інформатики, клуби за інтересами.

Випускникам 9-11-х класів та їхнім батькам цікаво було послухати і про види та форми роботи учнівського самоврядування у ВПУ №25, а також подивитись примірники газети «25 ПЛЮС», яка виходить у нашому навчальному закладі за участі учнівського самоврядування. Про все це розповіла учениця 2-го курсу Сисак Ірина.

А ще Ірина цікаво розповіла і про акції, які організовує учнівське самоврядування училища на чолі з педагогом-організатором Радченком А.П.


Практичний психолог училища Дунець Лілія Михайлівна розповіла про конкурс «Моя майбутня професія», який розпочався у жовтні 2010 року і тривав до лютого 2011 року під девізом: «Виявлення талановитої та обдарованої молоді».

Умовами конкурсу було передбачено, що призери даного заходу мають право вступу до Вищого професійного училища № 25 поза конкурсом.

Практичний психолог відзначила, що учасники підійшли творчо та відповідально до виконання конкурсних завдань. Більшість творчих робіт виконано самостійно. Крім розповіді про себе, свою родину та майбутню професію учасники розповіли і про свої захоплення. Відверто відповіли і на тестове завдання. А за результатами конкурсу вдалось виявити серед конкурсантів багато талановитих та здібних майбутніх учнів ВПУ №25.

Після зустрічі, яка відбувалась в актовій залі училища, у гостей та учасників конкурсу виникло багато запитань, на які відповіли заступник директора з навчально-виробничої роботи Загіка О.О., старший майстер навчально-тренувального центру ВПУ №25 Кочаток Н.Д. та практичний психолог училища, кандидат психологічних наук, доцент Дунець Л.М.


На запитання батьків випускників 9-х та 11-х класів шкіл області кваліфіковано відповіла заступник директора з навчально-виробничої роботи Загіка Олена Олегівна.


Старший майстер навчально-тренувального центру ВПУ №25 Кочаток Наталія Дмитрівна відповіла чітко та професійно на запитання випускників 11-х класів.


Практичний психолог училища Дунець Лілія Михайлівна допомогла учасникам конкурсу «Моя майбутня професія», їхнім батькам та гостям ВПУ №25 вирішити їх запитання.

У Презентації перспективних та сучасних професій взяли участь досвідчені педагоги ВПУ №25: педагог-організатор Радченко Анатолій Павлович; майстри виробничого навчання Бохоновський Володимир Дмитрович, Рожнятовська Олеся Володимирівна та Загіка Володимир Сергійович; майстри-вихователі Поворознюк Оксана Миколаївна та Клик Світлана Едуардівна, а також майстри виробничого навчання навчально-тренувального центру Шатковська Лілія Василівна та Мельничук Ганна Олексіївна, котрі познайомили гостей з навчальними кабінетами, виробничими майстернями, лабораторіями, спортивним та читальним залами нашого навчального закладу.

По закінченні профорієнтаційного заходу заступник директора з навчально-виробничої роботи Загіка О.О. ласкаво запросила випускників шкіл до ВПУ №25 м.Хмельницького і наголосила на тому, що наш навчальний заклад – це безперечний шанс досягти добробуту і впевненості у завтрашньому дні!

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов