Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Поповнили ряди робітників та спеціалістів

У вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького відбувся двадцять шостий випуск. Сто вісімнадцять електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, декораторів вітрин, молодших спеціалістів з діловодства та комерційної діяльності отримали документи про освіту та сертифікат про набуття навичок із спеціальним програмним забезпеченням і попрощалися з рідним навчальним закладом. А до їхніх ніг постелилися незвідані життєві стежки…

 

Диплом з відзнакою отримує Тетяна Нестерук, оператор комп’ютерного набору, обліковець.

Вони були членами учнівського профспілкового комітету, брали активну участь у громадському житті навчального закладу. Зокрема, в різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, які проводилися не тільки в училищі, а й за його межами. Тут випускники здобули ґрунтовні знання, досконало оволоділи практичними навичками обраної професії.

Краща група випускників – секретарі керівника, оператори комп’ютерного набору.

Як їх доля складеться? Ці питання хвилюють адміністрацію, їхніх наставників – педагогів, майстрів виробничого навчання, які вкладали в них серце і душу.

– З упевненістю можна сказати: наші випускники працюватимуть в ім’я розбудови незалежної Української держави, – каже директор училища, заслужений працівник освіти України, кандидат педнаук Олег Гаврилюк.  – Мені приємно, що під час проходження переддипломної практики на підприємствах, установах, фірмах, – продовжує Олег Олександрович, керівники підприємств задоволені нашими вихованцями, тому більшість із них залишаться там працювати. Випускників ВПУ №25 запросили на роботу до фірм «Монтаж», «Поліекспрес», на підприємство «Залізобетон» тощо. Вони будуть продовжувати навчатися у вищих навчальних закладах за обраним профілем.

Такої ж думки і голова профкому інженерно-педагогічних працівників викладач Оксана Безінська. Профком в училищі є надійним помічником адміністрації у нелегкій справі – вихованні підростаючого покоління.

Під час випуску-2013.

Щиро привітали майбутню робітничу зміну та спеціалістів директор навчального закладу Олег Гаврилюк, його заступники Олена Загіка, Володимир Варцаба, Галина Бас, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, гості. Кращим випускникам, які гарно навчалися, брали активну участь у громадському житті, зокрема, у художній самодіяльності, спорті, учнівському самоврядування, вручено грамоти.

Валерій МАРЦЕНЮК.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов