Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Поповнили робітничі лави

У Вищому професійному училищі № 25 м.Хмельницького відбувся 28 випуск – електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, агентів з постачання, живописців, декораторів вітрин. Загалом, 155 молодих робітників отримали документи про освіту та сертифікати про набуття навичок роботи зі спеціальним програмним забезпеченням і попрощалися з рідним училищем. Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали Анастасія Ямборко, Ірина Томусяк, Ольга Ковтонюк, Валентин Катербарський, Яна Ровінська та Ростислав Чернелівський.

Щиро привітали майбутню робітничу зміну директор училища, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Гаврилюк, його заступники Володимир Варцаба, Галина Бас, депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій, голова профкому інженерно-педагогічних працівників Наталія Салабай, майстри виробничого навчання, батьки, гості.

Випускникам, які гарно навчалися та брали активну участь у громадському житті, зокрема, у художній самодіяльності, спорті, учнівському самоврядуванні, профспілковій роботі, вручено почесні грамоти. А учасники художньої самодіяльності підготували для учасників зібрання гарну концертну програму.

Валерій МАРЦЕНЮК.

Газета училища

Дошка оголошень

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов