Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Поет, композитор, педагог

Ім’я самодіяльного поета й композитора Станіслава Кравчука відоме подільським шанувальникам пісні. Упродовж майже 40 років він працює у сфері освіти, тому більшість мелодій написані ним для юнацтва. Творчість Станіслава Петровича широко використовують учителі музики в навчальних закладах різних видів акредитації та керівники музичних гуртків у позашкільних навчальних закладах. Його пісні та поезії друкуються у пресі, а художні колективи, ним створені, заслужено отримували гран-прі, здобували почесні звання дипломантів всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів.

З 2003 до 2008 року Станіслав Кравчук працював у державному центрі естетичного виховання учнівської молоді обласного управління освіти й науки на посаді методиста з музичних жанрів. Нині він – художній керівник у ВПУ №25 м. Хмельницького, де своєю працею і незмінним творчим підходом здобув повагу у колективі педагогів та учнів. Бере активну участь у громадському житті училища.

Завдячуючи Станіславу Кравчуку, великим авторитетом не тільки серед профтехосвітян, але й подолян загалом, користується вокальна група «Бужани» Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького. З великим інтересом та задоволенням учні та їх наставники переглянули звітний концерт, який нещодавно відбувся в училищі.

Задоволені успіхами своїх вихованців-культармійців та їх наставника директор училища, кандидат педагогічних наук Олена Олегівна Загіка та голова профкому Наталя Сергіївна Салабай.

Невтомна праця Станіслава Петровича високо оцінена суспільством. Його нагороджено почесними грамотами обласного Департаменту освіти і науки, Міністерства освіти України та Хмельницької облдержадміністрації.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов