Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

«Мій вибір. Моя професія. Мій успіх»

Профтехосвіта перебуває у стані реформування, зміни відбуваються як в площині модернізації освітнього середовища, так і в контексті співпраці з ринком праці. Нестача робітничих кадрів, трудова міграція, демографічна криза є проблемою для українських підприємств і загрозою економіці країни в умовах глобалізації, і саме тому популяризація професійної освіти, її підтримка на державному і регіональному рівні є актуальним шляхом подолання цих проблем.

Розпочато ІІІ етап «Мій вибір. Моя професія. Мій успіх» , що є важливою і логічною ланкою проекту «Співпраця бізнесу і профтехосвіти», ініційованого Благодійним фондом Народного депутата України Сергія Лабазюка « Ми поруч!».

Сьогодні у ВПУ25 зустрілись учні закладів професійної освіти м. Хмельницького та м.Волочиськ, які мають стати експертами молодіжного середовища з проблем вибору професії, та представники адміністрацій ЗП(ПТ)О, відповідальні за організацію профорієнтаційної роботи, представники Дерпртаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичного центру ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області. Учасників привітала заступник директора з навчально-виробничої роботи Наталя Кочаток, з напутнім словом виступив Сергій Ковальчук, помічник народного депутата Украіни Сергія Лабазюка.
Заплановано проведення мотиваційного тренінгу для молоді та семінар для педагогічних працівників – ці заходи допоможуть визначити пріоритетні питання та план спільних дій для ефективної комунікації з учнями шкіл міста й області, професійного інформування та профорієнтації з метою популяризації здобуття професій, актуальних і затребуваних на ринку праці.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов