Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Крути – бій за майбутнє

Не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

29 січня  минає сто років від моменту битви під Крутами. Битви, яка стала символом незламності, сили духу й  справжнього патріотизму.  І це одна з найвизначніших битв українського народу за свою незалежність, адже саме тут відважні юнаки, хлопці-герої дали бій  переважаючим силам ворога. І саме тоді ці хлопці заклали тривалу історію відновлення української державності.

В бібліотеці Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького класним керівником групи №24 – Обертюк Н.І. та бібліотекарем училища -Романовою Л.І.  для учнів була проведена виховна година  “Крути – бій за майбутнє”. Запрошені ознайомилися з  книжковою  виставкою “Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути… “, матеріалами  з періодики про подвиг учнів-героїв.  Ведучі провели історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогодення, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність. Під час заходу увагу слухачів  було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Учениці групи № 13  – Хапко Діана та Вікторія Гоцуляк прочитали  вірші присвячені подіям на маленький станції Крути… Учень групи №24 – Кирил Козубовський  продекламував вірш Павла Тичини «Пам’яті тридцяти».

Бій під Крутами  – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.  Давайте пам’ятати подвиг Героїв Крут, адже пам’ять робить нас сильними та дозволяє впевнено крокувати у майбутнє. Тільки разом ми є сильною, незалежною, могутньою Україною.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов