Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Краща учнівська газета

З метою розвитку молодіжної преси, виявлення журналістських талантів та здобуття навичок у галузі журналістики проводився конкурс молодіжних газет «Нова преса» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області. Організатор заходу – Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь роботи 28 професійно-технічних навчальних закладів. Журналістський хист його учасники продемонстрували у своїх роботах, серед яких – учнівські газети, статті, фото, радіо та відеорепортажі.

Компетентне журі відзначило журналістську майстерність вихованців ВПУ №25 м.Хмельницького. Учнівська газета «25 ПЛЮС» визнана переможницею у номінаціях «Краща друкована газета» та «Краща електронна газета» і нагороджена дипломами першого ступеня.

 

До речі, у тому, що газета «25 ПЛЮС» є однією з кращих в регіоні, чимала заслуга Анни Трембач – її редактора. За три роки навчання в училищі Аня чимало зробила, аби газета була цікавою, користувалась авторитетом серед учнів та педагогів, висвітлювала події, які відбувалися в училищі, розповідала про кращих вихованців, а також про їх наставників.

Через місяць Аня попрощається з рідним училищем, вирушить у самостійне життя. Хочемо їй подякувати за активну громадську позицію та побажати:  хай щастить тобі, Аню, на широкій життєвій стежині!

Прес-служба ВПУ №25.

На фото: юні журналісти Вероніка Фурман

та Ірина Худецька готують матеріали

для газети «25 ПЛЮС».

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов