Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Історичними місцями Львова

14 травня профспілковий комітет навчального закладу організував поїздку працівників училища до міста Львова, привабливого своїми історико-культурними пам’ятками, музеями, заповідниками.

Засноване королем Данилом Романовичем в середині 13 століття, місто стало в 1272 році столицею Галицько-Волинського князівства. В добу Середньовіччя Львів – важливий торговий центр, за австрійського панування – осередок польського та українського національно-визвольних рухів. Після розпаду Австро-Угорщини місто стало столицею Західноукраїнської народної республіки. До другої світової війни Львів належав Польщі, а за Пактом Молотова-Ріббентропа анексований Радянським Союзом.

Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.

Незважаючи на важку історію Львова, його перебування у складі різних держав та утиски з боку їх урядів, у цьому поліетнічному місті відбулося сплетіння найрізноманітніших культур. Мешканці Львова завжди пишалися своїми традиціями і звичаями, берегли їх, доносили крізь віки до наступних поколінь.

Тільки у Львові навіть античні боги вдягають вишиванки, тільки у Львові, на Старому Ринку, молодь виспівує під гітару українські пісні, тільки у Львові так по- особливому звучить фраза «Я – українець!»…

Газета училища

Дошка оголошень

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов