Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Історичними місцями Львова

14 травня профспілковий комітет навчального закладу організував поїздку працівників училища до міста Львова, привабливого своїми історико-культурними пам’ятками, музеями, заповідниками.

Засноване королем Данилом Романовичем в середині 13 століття, місто стало в 1272 році столицею Галицько-Волинського князівства. В добу Середньовіччя Львів – важливий торговий центр, за австрійського панування – осередок польського та українського національно-визвольних рухів. Після розпаду Австро-Угорщини місто стало столицею Західноукраїнської народної республіки. До другої світової війни Львів належав Польщі, а за Пактом Молотова-Ріббентропа анексований Радянським Союзом.

Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.

Незважаючи на важку історію Львова, його перебування у складі різних держав та утиски з боку їх урядів, у цьому поліетнічному місті відбулося сплетіння найрізноманітніших культур. Мешканці Львова завжди пишалися своїми традиціями і звичаями, берегли їх, доносили крізь віки до наступних поколінь.

Тільки у Львові навіть античні боги вдягають вишиванки, тільки у Львові, на Старому Ринку, молодь виспівує під гітару українські пісні, тільки у Львові так по- особливому звучить фраза «Я – українець!»…

Газета училища

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов