Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Економічні знання потрібні кожному

15 лютого в рамках тижня економічних дисциплін, який проводився членами методичної комісії з напряму «Комерційна діяльність» та професій: «Агент з постачання», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»тижня, відбувся ярмарок навчально-тренувальних фірм.

Учні групи 1К-11 під керівництвом майстрів виробничого навчання підготували та провели захід „Закупівля товару на ярмарках”. Проте, на відміну від попередніх років, в даному заході були задіяні не тільки учні професії „Агент з постачання”, спеціальності „Комерційна діяльність”, а й учні груп 36, 37 професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» за допомоги майстра в/н Мельничук Г.О., які брали активну участь у роботі ярмарку та здійснювали оформлення платіжних документів.

Проведення навчальних ярмарків – це окремий важливий аспект підготовки фахівців комерційної справи в умовах навчально-тренувальної фірми. Адже ярмарки НТФ як педагогічну технологію можна розглядати в поєднанні проектного методу з елементами методу рольових ігор.
Ярмарки НТФ – це форма багатогранного відтворення механізму ринкової економіки та нова ефективна форма організації навчального процесу, практичного навчання учнів.

На ярмарку навчально-тренувальних фірм учні мають змогу продемонструвати набуті знання зі спеціальності, навики роботи з офісною технікою, комунікативні здібності, уміння працювати колективно.
Таким чином, в ігровій формі відпрацьовуються всі необхідні професійні навички працівників комерційної сфери. Це дає їм можливість самостійно працювати в комерційних структурах за обраною професією, проявити себе повноцінними спеціалістами-фахівцями або, після набуття відповідного практичного досвіду та стартового капіталу, започаткувати власний бізнес.
Такі заходи допомагають практично застосовувати набуті знання. А економічними знаннями сьогодні повинні володіти всі – така вимога часу.

О.С. Присяжнюк,
майстер виробничого навчання НТЦ

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов