Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Є така професія – електромонтера

Професія електромонтера користується великим попитом на ринку праці. Скажу, без перебільшення, без неї не обходиться жодне сучасне підприємство, на якому випускається продукція і експлуатується електричне обладнання. Але вона не з легких, відповідальна, бо від того наскільки грамотно будуть виконувати електромонтери свої обов’язки, залежить подальша доля функціонування електричної мережі та електричного обладнання. А ще необхідно забезпечити охорону праці та техніку безпеки при виконанні робіт тощо. Саме ці та інші питання постійно в центрі уваги інженерно-педагогічних працівників Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького, яке готує після 9-го класу електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Нині тут навчається 68 учнів, які здобувають робітничу кваліфікацію електромонтера. Серед них гарно вчаться, беруть активну участь у громадському житті Кибалка Олексій, Ващук Юрій, Стародубцев Євгеній, Шкрябін Сергій, Ковальчук Олександр, Князь Дмитро, Мізерний Віктор, Сізов Олексій, Загоруй Денис, Пархомець Павло, Самілів Віталій , Волошенюк Андрій та інші.

Вони дякують старшому майстру Любові Василівні Пархомюк, майстрам виробничого навчання Володимиру Володимировичу Томусяку, Миколі Ярославовичу Микитчаку, Юрію Володимировичу Дехтяренко та викладачам за турботу про них.

До слова, їх наставники не лише навчають професії, й виховують вчорашніх школярів, аби ті були не тільки гарними фахівцями своєї справи чудовими людьми, патріотами нашої держави. Чимало їх вихованців нині перебувають в зоні АТО на Сході України, захищають її від сепаратистів.

Зокрема надовго запам’ятались вихованцям училища зустрічі з випускниками, які здобули робітничу кваліфікацію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування Володимиром Крамаром  та Олександром Орлом.

Після закінчення навчального закладу юнаки працювали за фахом у міському районі електромереж та в «Будальянсі». Володимир потім був призваний до лав Збройних Сил України, службу проходив у Маріуполі в Національній гвардії, молодший сержант. А Олександр пішов добровольцем , служить у 8-му полку.

Під час відпустки завітали у рідне училище. Розповіли учням і педагогам про свої військові будні, побратимів, подякували інженерно-педагогічним працівникам за те, що дали їм путівку в життя.

Учні не тільки мають можливість гарно навчатися, а й у вільний час змістовно відпочивати. В училищі працюють гуртки художньої самодіяльності, безоплатні спортивні секції. Бо ж, як кажуть у народі, граніт науки хоч і потрібен, але без спеціальних приправ не смакує.

В навчальному закладі майбутні електромонтери зі своїми наставниками організовують тижні «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», різноманітні виставки. Проводяться цікаві екскурсії – і туристично, і професійно. Зокрема, на Мартинківську гідростанцію, що в Городоцькому районі, Хмельницьку АЕС, на підприємства ПАТ «Хмельницькобленерго» тощо.

Прикметно, що вихованці престижного навчального закладу не тільки майбутні електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, а й інших робітничих професії та фахівці ступеневої підготовки до рівня «молодший спеціаліст» поза конкурсом на ринку праці. Ще під час проходження ними виробничої практики роботодавці переконавшись, що мають справу з добре підготовленими фахівцями, як правило майже усім пропонують роботу.

 

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов