Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Батьківські уроки – на все життя

Життєве кредо Володимира Томусяка зрощене у передмісті Хмельницького в Лезнево. Звідки започаткована його звивиста життєва стежина. Ще в малолітті хлопчиком вбирав у себе красу рідного краю і симфонію людської праці. Батьки привчили сина з повагою ставитися до людей. Будь завжди справедливим і чесним, сину. Як ставитимешся до людей, так і тобі озоветься – полюблював повторювати батько Володимир Петрович.

  • Перші батьківські уроки на все життя, – пригадує Володимир Володимирович, – то уроки людяності і добра, любові до ближнього.

…По закінченні 8 класів місцевої школи навчався у Хмельницькому електромеханічному технікумі.

Потім Володимира провели на службу в армію. Звільнившись в запас, поступив на навчання до політехнічного інституту, де отримав диплом інженера електрика.

Розсудливого юнака запримітили і направили на службу в органи внутрішніх справ, яку проходив в обласному управлінні. Без протекцій, самотужки щабель за щаблем долав Володимир професійні віхи. Пройшов шлях від лейтенанта до полковника.

Після виходу на пенсію з 2003 року Володимир Володимирович Томусяк працює майстром виробничого навчання у Вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького. Поважають його в колективі навчального закладу, як і колеги так і вихованці.  Майбутнім електромонтерам з ремонту електроустаткування він віддає часточку свого серця. Дбає, аби вони були не тільки добрими фахівцями своєї справи, а й патріотами, високодуховними розбудовниками нашої держави.

  • Мені приємно,- говорить Володимир Володимирович, що мої вихованці трудяться у різних куточках України і звідусиль про них йде гарна слава.

А ще вони – патріоти, приймають участь в АТО на сході України, де захищають суверенітет та незалежність нашої держави.

Володимир Володимирович Томусяк – ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи. Розповідає вихованцям про ті нелегкі дні і ночі, коли довелося ліквідовувати наслідки жахливої трагедії на ЧАЕС.

Гарно відгукуються про Володимира Томусяка старший майстер навчального закладу Любов Пархомюк та директор училища, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк, колеги, учні. Кожного року в Міжнародний день пам’яті Чорнобиля вони вшанують його і дякують за виявлений ним героїзм.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов