Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

22 січня 2019 року Україна відзначає 100-й ювілей підписання «Акту Злуки»

День Соборності України відзначається щорічно 22 січня. Свято приурочене до знаменної історичної дати 1919 року, коли було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

День Соборності: історія свята.

Документ про об’єднання УНР і ЗУНР був проголошений на масовому віче, яке проходило на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року за участю представників республік – Лонгіна Цегельського (державний секретар внутрішніх справ уряду ЗУНР) та Володимира Винниченка (глава Директорії УНР).

У цей день дві держави на основі українських земель у складі Російської та Австро-Угорської імперій об’єднувалися в єдину соборну Українську державу – гаранта демократичних прав і свобод громадян.

Цього року учні та працівники Вищого професійного училища №25 долучилися до святкування 100-літнього ювілею підписання «Акту Злуки», Дня Соборності України. В холі училища було проведено урочисту лінійку, на якій учні мали змогу поглибити свої знання про День Соборності України та згадати події, що стали доленосними у державотворчих процесах нашої країни. Учні відвідали урочисті заходи у  Хмельницькому обласному об’єднанні товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка: екскурсію, лекцію про історичне значення Дня Злуки для українського народу, подивилися фільм про Симона Петлюру, що познайомив учнів із цією історичною постаттю та його великий вклад в боротьбу за незалежність України.

Також учні та педагоги нашого училища долучилися до флешмобу «Україно, будь єдиною!» та урочистих заходах, що проводилися у місті.

Працівники Вищого професійного училища №25 долучилися до урочистих заходів святкування 100-літнього ювілею Дня Соборності України, що були організовані Хмельницькою та Тернопільською областями на річці Збруч, яка, свого часу, було кордоном між частинами України! Представники двох областей з’єднали жовто-блакитний стяг, як символ суверенної та соборної України.

100-річчя Дня Соборності України – пам’ятна дата, яка підтверджує самобутність, незалежність та велику долю нашої України. Ми повинні пам’ятати усіх, хто поклав своє життя задля кращого майбутнього нашої держави. Ми повинні примножувати великі справи наших попередників, щоб зробити Україною ще сильнішою, міцнішою та успішною державою!

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов