Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування

Днями у Києві відбувся триденний збір Всеукраїнської ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів з усіх областей України, міст Києва та  Севастополя. Наш регіон на зібранні представляв учень вищого професійного училища №25 м.Хмельницького, президент обласної ради учнівського самоврядування профтехосвіти Владислав Сторожук.

«Як і всі, – каже Владислав, – я виступив із промовою, в якій окреслив основні напрямки діяльності учнівського самоврядування в нашій області. Скажу відверто, багатьох зацікавила проведена нами робота. І мені не довелось червоніти, представляючи Хмельниччину на цій Раді.

Участь молоді в діяльності органів самоврядування – це можливість знайти себе.

Організатори підготували для нас досить насичену програму. Відкрив зібрання директор департаменту ПТО (професійно-технічної освіти) Міністерства освіти і науки В’ячеслав Супрун. Другий день наша Рада провела у Міністерстві освіти та науки України, а круглий стіл за темою «Створюємо майбутнє власноруч» проходив за участю заступника міністра освіти та науки Бориса Жебровського.

Лідери учнівського самоврядування були запрошені до Міжрегіонального вищого  професійного училища зв’язку міста Києва, де ознайомились з організацією навчального процесу та учнівського самоврядування.

Не забули організатори й про відпочинок. Всі ми мали змогу познайомитись на тематичних вечорах, аукціонах, взяти участь у  сучасних  формах дозвілля, у пішохідній екскурсії Києвом та зустрітися з народним артистом України Григорієм Чапкісом.

Ремісниче училище дало Григорію Чапкісу путівку в життя.

За результатами роботи Ради був затверджений план роботи на 2013-2014 навчальний рік, підписане Положення та Меморандум про співпрацю між Всеукраїнською радою старшокласників та Всеукраїнською радою учнівського самоврядування ПТНЗ. Крім цього, ми визначили ряд завдань. А саме: створити емблему Всеукраїнської ради учнівського самоврядування, розробити сайт, окреслити план спільних дій та, як наслідок, працювати над реалізацією цього плану».

У піднесеному настрої та окрилений новими перспективами, Владислав повернувся до рідного навчального закладу… І запевнив, що й надалі буде працювати над удосконаленням роботи учнівського самоврядування.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов