Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Відкритий урок Мельникової Т.О.

18 листопада на базі училища був проведений відкритий урок для слухачів курсів підвищення кваліфікації викладачів професійної підготовки. Урок проводила Мельникова Тетяна Олександрівна – викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії». Це вже не перший відкритий урок Тетяни Олександрівни на рівні області. Урок педагог провела з використанням різних прийомів активізації пізнавальної, творчої діяльності учнів.

Тип і структура уроку викладачем були обрані методично правильно. Наявна чітка послідовність окремих етапів уроку. Урок побудований з використанням інноваційних технологій, що дало змогу раціонально розподілити час на всі структурні елементи уроку. Під час опитування застосовувались комп’ютерні тести з виведенням результатів на екрани учнів та викладача. Тестування виконували 8 учнів, інші переглядали презентації учениць про підприємства Хмельниччини (творче домашнє завдання).

Тема уроку повністю відповідала змісту навчальної програми. При проведені актуалізації та мотивації навчальної діяльності, прослідковувався зв’язок із попереднім матеріалом. Пояснення нового матеріалу «Основні засоби, їх класифікація та показники ефективності використання», його закріплення, проводились з використанням презентації, під час якої Тетяна Олександрівна вела евристичну бесіду з учнями. Матеріали слайдів продумані так, щоб учні постійно були в активному пошуку правильної відповіді.

Можна відзначити ефективність методів і прийомів закріплення отриманих учнями знань: чіткий взаємозв’язок репродуктивної і творчої активності й пізнавальної самостійності учнів на уроці.

Спостережливість і логічне мислення учнів викладач розвивала за допомогою різних завдань, що мали творчий характер. Формування в учнів пізнавального інтересу і навичок самоконтролю стало одним із основних завдань викладача на уроці.

В кінці уроку була розв’язана задача на визначення показників ефективності використання основних засобів на прикладі малого підприємства.

За урок викладач оцінила знання більшої частини групи, учні були активні, відповідно гарно зрозуміли викладену тему.

Тетяна Олександрівна уміло володіла увагою класу, організовувала його роботу, підвищувала активність, інтерес, тримала дисципліну, враховувала індивідуальні особливості кожного учня.

Схвальні відгуки в адресу педагога давали слухачі курсів при обговорені уроку. Аналіз уроку пройшов жваво, в дружній атмосфері.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов