Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Творча поїздка у Кам’янець

31 жовтня 2018 року учні 21 групи  разом із майстром виробничого навчання – Тарасюк Іванною Іванівною та класним керівником – Савчук Наталею Василівною (в рамках виробничої практики «Пленарні зарисовки»), відвідали місто Кам’янець-Подільський, зокрема, Кам’янець-Подільський національний університет імені І.Огієнка, кафедру образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, з метою поглибити знання, обмінятись досвідом та визначити перспективу подальшого навчання та підвищення рівня кваліфікації.

Луць Сергій Васильович, кандидат мистецтвознавстава, старший викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, розповів учням про нову професію «Ювелірне мистецтво», технології обробки металу та затребуваність даної професії на сучасному ринку праці.

Негода Борис Михайлович, заслужений художник України, професор кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва розповід учням про академічний живопис та провів екскурсію аудиторіями навчального закладу.

Урсу Наталя Олексіївна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва провела наши учням та викладачам цікаву та змістовну екскурсію майстернями з реставрації творів мистецтва, розповіла про технології та послідовність реставраційних робіт.

Учні відвідали Міський художній музей, та історичні місця Кам’янця-Подільського, які мають архітектурну та художню культурну цінність. Мета екскурсії – поглибити знання з історії мистецтв Хмельниччини, дізнатися про напрямки мистецтва: живопису, графіки та нові техніки акрилового живопису.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов