Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Краща учнівська газета

Майже п’ять років промайнуло з того часу, коли у вищому професійному училищі №25 міста Хмельницького було створено Учнівську Республіку «Майбуття Поділля». На загальноучилищній конференції (за участі делегатів від усіх навчальних груп) обрано президента, затверджено комітети, визначено їхні функції, створено учнівську газету «25 ПЛЮС».

 

За короткий час газета  (теперішній редактор, другокурсниця Анна Трембач (на фото) стала однією із кращих не лише в регіоні, а й далеко за його межами. Свідчення цього – нагороди Національної спілки журналістів та Національної академії педагогічних наук України – дипломи лауреата ХІІІ, ХІV та ХV Національних конкурсів шкільних газет.

До складу редколегії входить шість учнів. Це Анна Трембач, Галина Семенюк, Андрій Таранціца, Оксана Глега, Ліза Юрчук, Максим Павлюк (консультант, редактор літературний Олена Лиса), які роблять все, аби видання було цікавим, читабельним. На шпальтах «25 ПЛЮС» друкуються не тільки учні, але й педагогічні працівники. Заслуговують на увагу і фотоілюстрації газети.

 

А нещодавно радісна звістка прийшла в училище. Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді підбили підсумки обласного заочного конкурсу молодіжних газет «Нова преса» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Мета якого – розвиток молодіжної преси, виявлення журналістських талантів та здобуття навичок у галузі журналістики. У конкурсі взяли  участь 25 професійно-технічних навчальних закладів області. Журналістський хист учні продемонстрували в конкурсних роботах, серед яких учнівські газети, статті, фото-, радіо- та відеорепортажі.

Серед кращих матеріалів, що показали високий рівень підготовки учасників, їх журналістської майстерності – роботи вихованців вищого професійного училища №25 м.Хмельницького. Як кращу друковану і електронну газету (за змістовність, наповнення та яскраве дизайнерське рішення) «25 ПЛЮС» нагороджено дипломом І ступеня.

Прес-служба ВПУ №25.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов