Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Декоратор вітрин

Професія «Декоратор вітрин» (на базі 11 класів)
(освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник»)

  1. Професія – 4190Декоратор вітрин
  2. Кваліфікація – 3 розряд
  3. Кваліфікаційні вимоги

Наші роботи >>

 

Завдання та обов’язки. Здійснює роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення внутрішнього простору магазину (закладу харчування), малює рекламні плакати, вивіски, щити, оформляє стенди, настінні панно, внутрішньо- та зовнішньомагазинні вітрини. Розробляє та розміщує у внутрішньому просторі магазину символи-покажчики товарних та функціональних відділів підприємства або окремих товарних комплексів обідніх залів та фойє закладів харчування). Готує для оформлення вітрини вітринну коробку та вітринний інвентар. Викладає товари та монтує декоративні елементи вітрини. Надписує та художньо оформляє цінники на товари, що розміщені на експозиційних стендах та у вітринах. Оформляє в торговому залі магазину (залі закладу харчування) «Куточок споживача». Оформляє ялинкові та інші тематичні товарні базари. Розробляє технічні рішення та готує за ескізами художника-оформлювача експозиційні стенди на виставках-продажах та ярмарках. Бере участь в розробці ескізів фірмового одягу для працівників магазину (закладу харчування).

 

Повинен знати: функціональне призначення  вітрин магазинів (закладів харчування), їх види та будову, фактори психологічної дії на споживача; сучасні форми та методи показу товарів, способи технічного оформлення вітрин та створення товарної (художньо-декоративної) експозиції; правила догляду за вітринами; основні властивості товарів, що використовуються для оформлення вітрин, способи запобігання їх ушкодженню; типові підставки та допоміжні засоби для викладення всіх видів товарів; вимоги до оформлення цінників; способи застосування рекламних та інформаційних плакатів; основні символи-покажчики, які використовуються в інформаційно-рекламних цілях у вітчизняній та світовій практиці сфери торгівлі та послуг; техніку шрифту та технічного малюнка; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

 

Професію декоратора вітрин можна набути у вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького. Термін навчання 1 рік.

Декоратор вітрин (ліцензія на первинну підготовку, професійно-технічне навчання – серія АВ №498186) – термін дії ліцензії до 01.07.2014р.

Газета училища

Фотогалерея

img_2120

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви новин

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Статистика сайту

Анализ веб сайтов