Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

img_1516

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

День цивільного захисту

27 квітня згідно плану основних заходів з цивільного захисту в училищі був проведений День цивільного захисту.  Підготовка проводилась заздалегідь, кожний захід був продуманий та організований відповідно до вимог нормативно правових документів з ЦЗ.

25 березня був виданий наказ про організацію підготовки та проведення дня цивільного захисту. Основною мета проведення Дня цивільного захисту є:

  • практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;
  • формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативності, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання.

Головні завдання  Дня цивільного захисту є:

  • вдосконалення педагогічними працівниками та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій;
  • практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту;
  • вміння користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;
  • практичне навчання керівного та викладацького складу невоєнізованих формувань цивільного захисту навчального закладу щодо організації та проведення евакуаційних, аварійно-рятувальних та протипожежних заходів цивільного захисту.

До участі в підготовці і проведенні Дня цивільного захисту навчального закладу  були залучені всі працівники за штатним розписом та учні.

Фоторепортаж з проведення Дня цивільного захисту.

Газета училища

Календар

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов